2016-07-13 - SADZONKA ZA SŁUP – OWOCNA WSPÓŁPRACA N.E.T. WOOD i SITLiD

Wyrażając wdzięczność za pozyskanie 6651 sztuk słupów z myszynieckich lasów, Firma N.E.T. WOOD zakupiła dokładnie tyle samo sadzonek, które wraz z Nadleśnictwem Myszyniec zostały posadzone w dniu 04.04.2014 r. w Leśnictwie Rudna, w oddzi. 61d.

W dniu 24.06.2016 roku spotkaliśmy się ponownie wraz ze Stowarzyszeniem Inżynierów, Techników Leśnictwa i Drzewnictwa – Oddział Ostrołęka, by dokonać oceny zasadzonego drzewostanu. Ku zaskoczeniu zebranych osób, przyjęły się wszystkie sadzonki!

Upamiętniając to ważne wydarzenie STILiD ufundowało tablicę pamiątkową. Odsłonięcia dokonali Andrzej Załuski – Prezes Firmy N.E.T. WOOD oraz Grzegorz Ślązak – Przewodniczący Zarządu SITLiD w Ostrołęce.

Wdzięczność przyrodzie za to co nam daje i z czego możemy korzystać jest niezmiernie istotna dla zachowania równowagi gospodarki leśnej. Nasze obecne działania pozostaną dla kolejnych pokoleń jako piękny las, a tablica pamiątkowa będzie przypominała, że to co człowiek czerpie z lasu, musi oddać wyrażając swoje poszanowanie dla bogactwa przyrody.

Galeria:

Więcej

2016-01-01 - Drewniane słupy zastąpią betonowe?

W styczniowym wydaniu Przemysłu Drzewnego nr 1/2016 ukazał się wywiad z Prezesem N.E.T. WOOD Sp. z o. o., z którego można dowiedzieć się więcej o działalności Firmy, jakości oferowanych produktów, sposobie produkcji, możliwościach pozyskania surowca oraz przewidywanych zmianach w preferowanej technologii budowy linii napowietrznych w Polsce. Pełna wersja wywiadu w załączeniu.

Więcej

2015-09-03 - Kongres

65th WEI-IEO Annual Congress